راهنمای انتخاب پیراهن‏

پیراهن نیز یکی از اصلی ترین و مهمترین لباس رسمی بالا تنه برای آقايان است. معمولاً پیراهن همراه كت و شلوار انتخاب می شود که انواع گوناگونی از آن دربازار وجود دارد. پیراهن ها با توجه به جنس پارچه، دوخت و در نهايت مارك آن متفاوت هستند  .

اگر شما جزو آن سری از افرادی قرار دارید كه همیشه در محل كار، مهمانی ها يا ساير محافل ترجيح می دهيد لباس رسمی بپوشيد، پیراهن اصلی ترین گزینه به شمار می آید. اما بهتر است قبل از خريد پیراهن اين مطلب را مطالعه كنيم تا بهترين و مناسب ترين پیراهن در سایز خود را بیابیم .

ادامه مطلب...

آموزش تا کردن آستین پیراهن مردانه

تا-زدن آستین پیراهن این روز ها یکی از آن دسته اتفاق هایی است که به نوبه خود تغییری محسوس در ذائقه جوانان امروزی به وجود آورده است. البته آنچه که به عنوان تا زدن پیراهن در اینجا ذکر گردیده است در نگاه اول تنها معطوف به پیراهن های مردانه می باشد اما لازم به توضیح است که این روز ها این مدل در بسیاری از شومیز های زنانه و همچنین مانتو ها البته با کمی تفاوت نیز دیده می شود. بسیاری بر این باور هستند که تنها پیراهن هایی که دارای دکمه و پارچه کمربندی واصل هستند را میتوان تا-زد، اما این مطلب بنا بر آن دارد که نشان دهد، تا-زدن آستین ها می تواند در مورد تمامی پیراهن های غیر رسمی و در مواقعی نیز انواع رسمی کاربردی باشد.

ادامه مطلب...

چند نکته اصلی خوش‌پوشی و خوش‌تیپی آقایان

خوش‌پوشی و خوش‌تیپ بودن اگر نگوییم این روزها همه مردان آن را به بهترین نحو رعایت می‌کنند، اما دست‌کم می‌توانیم از آن به عنوان موضوعی یاد کنیم که برای درصد بسیار بالایی از مردان اهمیت دارد و برای آن وقت و هزینه صرف می‌کنند؛ یا دست‌کم دغدغه ذهنی‌شان است! اما خوش‌پوشی و خوش‌تیپی تنها به خرید لباس نیست؛ این سبک از زندگی عادات و سبکی می‌طلبد که تیم باتجربه ShirtsMyWay از شما دعوت می کند تا باهم نگاهی به ۷ تا از مهم ترین های این موضوع بیاندازیم:

ادامه مطلب...

انتخاب دکمه سرآستین مناسب چگونه است؟

دکمه‌های سرآستین از متنوع‌ترین نوع دکمه‌های پیراهن هستند. دکمه‌های سرآستین در آغاز ویژه طبقه اشراف و ثروتمندان بود. یکی از مدل‌های اصلی دکمه سرآستین یک دایره خیلی کوچک است که به وسیله یک میله فلزی به دایره تزئینی بزرگتری متصل می‌شود. قسمت پشت بعضی از دکمه‌های سرآستین به شکل لولایی و متحرک است، این مدل از سایر انواع دکمه سرآستین مرسوم‌تر است.

ادامه مطلب...
مشترک این خوارک خبری شوید


ورود

ایجاد حساب کاربری

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا